Business English jest potrzebny do raportowania i uczestnictwa w spotkaniach

Informujemy o zakończeniu procedury wyboru pielęgniarki/opiekunki z kursem I pomocy do klubu dziecięcego na podstawie porównania ofert. Informujemy o zakończeniu procedury wyboru osoby prowadzącej zajęcia dodatkowe z plastyki na podstawie porównania ofert. Wybraną ofertą jest oferta p.Natalii Spychalskiej. Informujemy o zakończeniu procedury wyboru wykonawcy na podstawie porównania ofert. Wybraną ofertą jest oferta firmy Effective Teaching – https://effectiveteaching.pl/kursy-jezykowe/kurs-jezyka-angielskiego/ . Obecnie znajomość języka potwierdzona certyfikatem językowym jest jednym z największych atutów na rynku pracy.

Polskę pokochał za „tutejszych ludzi” i oczywiście polską kuchnię. Interesuje się historią Polski, zwłaszcza latami powojennymi. Z chęcią na zajęciach porusza „kolorowe” tematy, które wkręcają uczniów. Dzięki temu lekcje z nim są często bywają „nauką przez śmiech”. Jeżeli masz poczucie humoru, otwarty umysł to z pewnością się „dogadacie”. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące detali kursu-zadzwoń.

I z przyjemnością rekomendujemy firmę jako profesjonalnego i solidnego partnera w zakresie realizacji kursów firmowych. Zespół lektorów, którzy nie tylko prowadzą zajęcia, ale również konsultują przebieg szkolenia z osobami odpowiedzialnymi za realizację projektu. Oferujemy szkolenia dla firm obejmujące wszystkie języki europejskie, a na życzenie klienta także pozaeuropejskie.

Umiejętności zdobyte na zajęciach z grupą rozwijasz, gdzie czeka na Ciebie wybrane przez lektora pod kątem Twoich potrzeb multimedialne ćwiczenia językowe. Lub udział w kursach zamkniętych (dla pracowników jednej instytucji) opartych o w/w programy. Liczbę studentów w grupie, częstotliwość i długość spotkań oraz ich terminy dostosowujemy do potrzeb klienta. Zajęcia mogą odbywać się w siedzibie SJO Focus lub u klienta.

Alternatywnie proponujemy grupy od 2 do four osób – jednolite pod względem poziomów i potrzeb uczestników. Business English jest potrzebny do raportowania i uczestnictwa w spotkaniach, szkoleniach branżowych itp. Nasze kursy angielskiego dla takich firm trafiają w sedno tych i innych obszarów wskazanych przez Klienta. Niezbędne pliki cookie są absolutnie niezbędne do prawidłowego funkcjonowania witryny.

. Kursy są organizowane sprawnie, szkoła proponuje odpowiednich lektorów i dostosowuje ofertę do naszych nowych potrzeb. Dział HR otrzymuje comiesięczne raporty frekwencji oraz semestralne indywidualne raporty postępu. Wówczas kurs angielskiego personalizujemy tak, by spełnił te oczekiwania.

To doświadczony metodyk, egzaminator, aktywny lektor-i „oryginalny Brytyjczyk”. Przed założeniem szkoły Effective Teaching Gdańsk był odpowiedzialny za szkolenie nauczycieli w British Council. Ucząc osoby dorosłe wiemy, jak ważny jest dla nich czas w połączeniu z szybkim efektem. Dlatego też posługujemy się własnymi, sprawdzonymi materiałami dydaktycznymi. Przygotowujemy je dostarczamy z wyprzedzeniem, aby nasi kursanci i lektorzy podczas zajęć skupiali się wyłącznie na efektywnej pracy nad językiem.

Organizujemy kursy zamknięte w Twojej firmie dla grupy. Chcesz aby szkolenie odbyło się w wyznaczonym przez Ciebie miejscu i czasie – Ty decydujesz! InProgress posiada siedzibę w Warszawie oraz Sieradzu, ale nasza działalność w żadnym wypadku nie ogranicza się tylko do tych dwóch lokalizacji. Zajęcia prowadzimy w całej Polsce w siedzibach naszych klientów oraz w trybie online, wykorzystując platformy językowe oraz popularne programy do komunikacji. Brak bezpośredniego kontaktu z uczestnikami nie powoduje gorszych rezultatów, często też stwarza dodatkowe możliwości.