Dzierżawa kopiarek może być także rozwiązaniem długoterminowym

Tym sposobem firma obniża sobie koszty związane z eksploatacją swoich urządzeń, mając jednocześnie jedną, stałą stawkę według której odbywa się miesięczne rozliczenie wykonanych wydruków. Wynajmujemy kopiarki i kserokopiarki w Warszawie, Łodzioraz w całej Polsce. Zachęcamy do kontaktowania się z nami w celu ustalenia szczegółów współpracy. Jesteśmy przekonani, że wśród kserokopiarek Konica Minolta oraz innych dostępnych u nas urządzeń renomowanych marek znajdziemy urządzenie najlepiej dopasowane do potrzeb Twojej firmy. Coraz więcej osób decyduje się na dzierżawę kserokopiarek, drukarek oraz innych, profesjonalnych urządzeń wielofunkcyjnych. Jakie korzyści niesie ze sobą skorzystanie z tego typu usługi?

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przede wszystkim klientów z miasta Białystok i okolic oraz do nawiązania kontaktu i współpracy. Jest to rozwiązanie niezwykle popularne i często korzystają z niego małe i średnie przedsiębiorstwa, które poprzez niewielki wkład finansowy nie maja możliwości zakupu bardzo drogiego sprzętu. Dzierżawa sprzętu biurowego wbrew pozorom ma wiele zalet.

Może dla Twojej firmy prężnie rozwijającej się, osadzonej w szybko zmieniającym się środowisku – lepszym rozwiązaniem niż zakup będzie dzierżawa urządzenia? DZIERŻAWIĄC URZĄDZENIE OGRANICZASZ WŁASNE WYDATKI NA MODERNIZACJĘ PARKU MASZYNOWEGO. TOP SERWIS proponuje wynajem jako wygodny i tani sposób na użytkowanie drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych bez kupowania urządzenia.

Można więc je uwzględnić, zaplanować, nie są zaskoczeniem. Tę samą kwotę, która mogłaby zostać zainwestowana we własną drukarkę, można zainwestować w rozwój firmy i będzie to z pewnością znacznie korzystniejsze rozwiązanie. Dzierżawa sprzętu biurowego to doskonałe rozwiązanie niemalże dla każdego przedsiębiorcy, który poszukuje dobrego urządzenia i możliwie jak najniższych kosztów inwestycji.

Jesteśmy młodym, ambitnym zespołem, który połączyła pasja i… Kserokopiarki, które oferujemy, mogą być wyposażone w dodatkowe moduły zapewniające np. Sortowanie, zszywanie, wykonywanie broszur, druk na papierze o różnych gramaturach, dodatkowe szuflady na papier i wiele innych. Wszystko po to, aby jak najlepiej dopasować kopiarkę do wymagań jakie przed nią stawiasz.

Dają Ci natomiast szansę na wypróbowanie konkretnego urządzenia, np. Konica MinoltaBizhub, zanim zdecydujesz się na jego zakup. Nie ma problemu, dzierżawa kopiarek może być także rozwiązaniem długoterminowym. Kluczem zadowolenia klienta jest udostępnianie mu sprzętów wysokiej jakości, które pozwolą się cieszyć niezawodnością, prostą obsługą oraz przede wszystkim najwyższej klasy wydrukami lub kopiami dokumentów. Dzierżawa kserokopiarek to odpowiedzialne zadanie – dobrej jakości wydruk niewątpliwie wpływa na pozytywny wizerunek firmy naszych klientów. Zapewniamy więc, że sprzęty dostępne w naszej ofercie są gwarancją zadowolenia, a ewentualne awarie – rzadkością.