Dzierżawa kopiarek to najlepszy sposób na koszty

Z pewnością miesięczny koszt dzierżawy będzie zdecydowanie mniej uciążliwy, a na dodatek możliwy do odliczenia jako koszt działalności firmy. Dzierżawa zapewnia korzystanie z wysokiej jakości urządzeń do drukowania, kopiowania i skanowania w atrakcyjnej cenie. Dzierżawa to doskonałe rozwiązanie dla tych z Państwa, którzy zainteresowani są korzystaniem z kserokopiarki bez wkładu własnych środków finansowych na zakup urządzenia. Klient rozliczany jest tylko z ilości wykonanych kopii. Koszt kopii zależy od modelu urządzenia, szybkości kopiarki, ilości wykonywanych kopii. Dla każdego klienta indywidualnie rozpatrujemy warunki dzierżawy urządzenia.

Wynajem serwisu kserokopiarek zawsze zależy od modelu kserokopiarki. Inna będzie stawka dla maszyny czarno-białej, a inna dla druku kolorowego. Dokładając wszelkich starań, dbamy o jak najlepsze dopasowanie sprzętu do wymagań każdego Klienta. Zawsze indywidualnie dobieramy kopiarki, adekwatnie do natężenia wydruku w danej firmie, by koszty eksploatacji maszyny były jak najkorzystniejsze dla Klienta. Jest to jedna z najpopularniejszych kind użytkowania sprzętu. Kopiarka trafia do Klienta, ale nadal jest własnością naszej firmy.

To właśnie dlatego każda firma powinna być zaopatrzona w sprawną i wydajną kserokopiarkę. Standardowo dzierżawa kopiarek opiera się na umowie zawartej na czas od 12 do 24 miesięcy (sprzęt poleasingowy) lub miesięcy (sprzęt fabrycznie nowy). Miesięczny czynsz zawiera opłatę za urządzenie, materiały eksploatacyjne, części zamienne, serwis, konserwację i dojazdy technika.

Serwis kserokopiarki w cenie kopii to oferta najkorzystniejsza dla Klienta, który nie będzie się martwić dodatkowymi kosztami związanymi z serwisowaniem zakupionego u nas sprzętu. Na szczęście, dzięki naszym usługom, prowadzenie działalności w sposób prawidłowy, dokumentując każdy zakup bądź sprzedaż, jest możliwe nawet bez posiadania sprzętu na własność. Dzierżawa kopiarek, którą świadczymy, to najlepszy sposób na zaoszczędzenie sporych kosztów, a jednocześnie odpowiedzialne podejście w zarządzaniu działalnością. Proponowany przez nas wynajem drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych – kserokopiarki i innych – stanowi niezwykle korzystną opcję finansową.

Jest stabilnym rozwiązaniem, które zdejmuje z użytkownika obowiązek troski o sprawność techniczną urządzenia. To my gwarantujemy Państwu jego pełną sprawność w czasie trwania dzierżawy kserokopiarki. Dzięki eMaintenance urządzenie samo komunikuje nam konieczność serwisu bądź wymiany tonera – w rezultacie zjawiamy się u Państwa jeszcze zanim toner zdąży się wyczerpać. Dzięki dzierżawie kserokopiarek nasi Klienci użytkują je jak własne bez konieczności zakupu. Mają pewność, że urządzenie będzie sprawne dzięki szybkiej odpowiedzi serwisu kserokopiarek Markor.

Możliwe umowy bez wplaty początkowej (urządzenia nowe). Gratisowa dostawa odpowiedniego typu kopiarki z dowolnym wyposażeniem dodatkowym. Te pliki cookie pozwalają liczyć wizyty i źródła ruchu.

Dzięki temu miesięczna opłata za korzystanie ze sprzętu jest znacznie bardziej przewidywalna. Dodatkowo w świetle prawa podatkowego stanowi ona koszt uzyskania przychodu. Swego rodzaju barierą w wykorzystywaniu nowoczesnych możliwości urządzeń, może być ich wysoki koszt nabycia. Na szali leży więc technologia umożliwiająca sprawną optymalizację procesów biznesowych oraz nakłady na inwestycję, które trzeba ponieść, by tę technologię wdrożyć. Odpowiedzią na tę sytuację jest wynajem drukarek, dzięki któremu nowoczesne rozwiązania już od początku mogą wspierać Twój biznes.