Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Położnej

Obecnie całą swoją energię, wiedzę i zdobyte przez lata praktyki doświadczenie skierowałam na „pracę” z kobietą w każdym wieku w ramach refundowanej przez NFZ Indywidualnej Specjalistycznej Praktyki Położnej – szkoła rodzenia. Serdecznie zapraszam więc wszystkie Panie do spotkania ze mną. Szczególnie swoją ofertę kieruję do kobiet ciężarnych i ich partnerów. Podczas BEZPŁATNYCH zajęć przyszli rodzice mają szansę przygotować się do porodu i opieki nad noworodkiem. Współpracując ze mną mają również zagwarantowaną opiekę po porodzie w domu (bezpłatne wizyty patronażowe). Zachęcam zatem zadbajmy wspólnie o Nasze „kobiece sprawy”, bądźmy świadome swojego ciała i razem wsłuchajmy się w jego potrzeby.

Przygotowujemy zarówno do porodu naturalnego jak i cięcia cesarskiego, bez względu na wybór szpitala i miejsca Waszego porodu. Zajęcia odbywają się cyklicznie, według planu opieki ustalonego podczas pierwszego spotkania. Przed przyjściem do Szpitala przeprowadzany jest telefoniczny wywiad epidemiologiczny związany z ewentualnym zakażeniem SARS-CoV-2. Zapraszamy do bezpłatnej szkoły rodzenia w Centrum Medycznym HAN-MEDICA w Wadowicach.

Celem rajdu jest integracja środowiska czytelniczego, promowanie bibliotek i czytelnictwa oraz propagowanie roweru jako środka lokomocji. W rajdzie biorą udział nie tylko bibliotekarze, ale i czytelnicy, miłośnicy książki, bibliotek i oczywiście rowerów. Trasa prowadziła Zębowice – Borowiany – Zębowice {8|eight} km ( trasę skrócono ze względu na wysoką temperaturę). Naszym celem jest ciągłe doskonalenie, którego efektem jest zadowolenie Pacjentów z jakości świadczonych przez nas usług i szybki powrót do zdrowia. Rejestracja pacjentów na badania odbywa się poprzez recepcje lub bezpośrednio w pracowniach.

Pracownicy oraz personel medyczny poszczególnych pracowni, informuje pacjentów o sposobie przygotowania się do badań i o terminie ich wykonania. Badanie ogólne moczu, jako podstawowe badanie laboratoryjne, jest pomocne m. Pozwala też na szybkie wykrycie infekcji dróg moczowych – częstej przypadłości kobiet w ciąży. Warszawa wprowadza darmowe żłobki publiczne i miejsca dziennej opieki. W trakcie spotkania instruujemy młode mamy w zakresie prawidłowej pozycji i sposobu przystawiania dziecka do piersi oraz monitorowania przebiegu karmienia – oceny wskaźników skutecznego karmienia. Nasze uczestniczki dowiedzą się również, jak poznać wczesne oznaki głodu u dziecka, jakie korzyści wynikają z karmienia piersią oraz jak rozwiązać najczęstsze problemy laktacyjne. Wybierając położną POZ jeszcze przed porodem zapewniasz sobie komfort psychiczny i fachowe wsparcie na każdym kroku. Odpowiednio wcześnie poznajesz osobę, która będzie się opiekować Tobą i Twoim dzieckiem, co daje szansę na zbudowanie opartej na zaufaniu i przyjaźni relacji.|Jak przygotować ciało do porodu oraz do połogu. Zajęcia w ramach Szkoły Świadomego Rodzicielstwa odbywają się w Katowicach, przy ul. Planując poród, nie zapomnij o skompletowaniu wyprawki, spakowaniu torby do szpitala dla Ciebie i dla dziecka. Stworzyłyśmy listę, która ułatwi zakupy i pakowanie. Od 21 tygodnia ciąży do 31 tygodnia ciąży raz w tygodniuod 32 tygodnia ciąży do terminu porodu dwa razy w tygodniu.|Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o pobraniu komórek macierzystych przy porodzie, zapraszamy do uczestnictwa w zajęciach w szkołach rodzenia.