Na kursie z języka angielskiego

Szkoła językowa Effective Teaching oferuje wysoki poziom współpracy, dlatego możemy z przekonaniem polecić ją innym firmom. Bardzo często poza ustalonym programem nauczania korzystamy również z realnych materiałów, które stanowią wyzwanie dla naszych klientów w ich codziennej pracy. Wykorzystujemy różnorodne treści i narzędzia, aby personalizować rozwiązania nawet w przypadku zajęć grupowych. Polecamy także angielski dla firm.

Wybraną ofertą jest oferta Effective. Nabierzesz językowej pewności siebie i przestaniesz stresować się rozmową w obcym języku. Przystąp do testu językowego, który ułatwi nam ustalenie Twojego poziomu językowego. Rozwiązanie testu nie zobowiązuje do zapisu na kurs.

Praca w międzynarodowej firmie to nie tylko spotkania i prezentacje – to także tzw. Chcemy, by każdy nasz słuchacz bez niepotrzebnego stresu i problemu poradził sobie z tego typu wyzwaniami. W naszej szkole językowej on-line realizujemy także kursy małych grupach.

Jedną z największych pułapek samodzielnej nauki jest brak motywacji. O ile na początku jeszcze masz zapał, tak z każdym kolejnym dniem mocne postanowienie uczenia się zaczyna zamieniać się w “zrobię to jutro”. Na kursie z języka angielskiego zobaczysz, że wspólne zajęcia dają przysłowiowy power!

Należy przy tym zaznaczyć, że testy nie są jedynie narzędziem ewaluacji wiedzy, ale również służą jej utrwalaniu. Zajęcia prowadzone są według standardowego programu naszej szkoły z odpowiednim tempem dostosowanym do możliwości grupy. Po ukończeniu kursu otrzymujesz specjalny certyfikat z informacją o poziomie, który osiągnąłeś.

W tym celu wykorzystujemynowoczesne metody edukacyjne. Opieramy się głównie na metodzie komunikacyjnej – niezwykle efektywnym sposobie nauki języka poprzez interakcje, który pozwala łatwo weryfikować postępy. Uzupełniamy ją dodatkowo o stosowanie materiałów multimedialnych. Wystawianie faktur po angielsku Wystawienie faktury w języku angielskim nie jest prostym zadaniem.

Wśród stałych elementów zajęć na wyróżnienie zasługuje użycie różnorodnych type prezentacji materiału, urozmaicone techniki pracy oraz mobilizowanie do aktywnego uczestnictwa w zajęciach i do produkcji językowej. Coraz więcej agency decyduje się wysłać swoich pracowników na kurs Business English, ale wielu pracodawców nadal się waha pomiędzy kursem z języka ogólnego, biznesowego i specjalistycznego. Skuteczność nauki Business English zależy od zastosowanych metod.Im są ciekawsze i im lepiej się bawimy w trakcie nauki tym wyniki są lepsze. – osłuchanie z różnymi akcentami i dialektami języka angielskiego charakterystycznymi dla różnych krajów anglojęzycznych. Profesjonalna nauka języka to najważniejszy temat dla ekipy z firmy są zawodowcami w tej dziedzinie. Zdecyduj się od razu – zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *