Nasza bezpłatna szkoła rodzenia

W Szkole Rodzenia Mama i Noworodek spotykają się pary na podobnym etapie życiowym, mające podobne obawy, lęki związane z porodem i opieką nad noworodkiem. Dlatego każde zajęcia pełne są ciekawych rozmów w przyjaznej atmosferze, wymiany doświadczeń i spostrzeżeń oraz wzajemnego wsparcia. Na zajęciach poszerzamy wiedzę na temat ciąży, porodu i okresu połogowego, a także uczymy jak dbać o nowonarodzone dziecko. Zadawał zagadki, za których rozwiązanie oczywiście nagradzał naklejkami i zakładkami. Recytował też fragmenty swoich książek zachęcając uczniów do odgadywania rymów. Co sprawiło, że spotkanie przebiegało w bardzo miłej i wesołej atmosferze. Odpowiedzią na to pytanie był wykład doświadczonej kosmetolog Pani mgr Anety Lempy. Pani Aneta opowiedziała o rodzajach skóry oraz jak dbać o skórę i paznokcie. Panie były zadowolone ze spotkania oraz miały wiele pytani do pani kosmetolog.

Dotyczy to przede wszystkim włosów na wzgórku łonowym. Depilacja powoduje podrażnienie skóry i mikrourazy, a to może utrudnić prawidłowy przebieg operacji i późniejsze gojenie się rany. Odpowiedzi na pytanie, jak się przygotować do porodu, można udzielić na kilka sposobów. Przygotowania obejmują przecież zarówno przygotowanie ciała (krocza i całego ciała na wysiłek związany z rodzeniem dziecka), jak i przygotowanie psychiczne oraz przygotowanie torby do szpitala.|Moje znajome, które mnie odwiedzały na oddziale, widząc zaangażowanie Pań, stwierdziły, że też przyjadą tu rodzić. Tak, to odpowiednia kobieta, pełna empatii i ciepła. Muszę przyznać, iż poznałam cały personel, który pracuje na oddziale i jestem pod wrażeniem jaką opieką otoczone są tu młode mamy. Wszystkie panie położne zainteresowane są naszym samopoczuciem, chętnie z nami rozmawiają, odpowiadają szczegółowo na pytania. Nie mogłam wymarzyć sobie innego szpitala na tą okoliczność. Link aktywacyjny ważny jest tylko 72 godziny, a Tylko potwierdzone konta mogą w pełni korzystać z materiałów znajdujących się w Szkole Rodzenia. Cena za zajęcia waha się w zależności od popularności miejsca i wielkości miejscowości.

Nasza bezpłatna szkoła rodzenia to miejsce, które daje możliwość uzyskania przydatnych informacji i umiejętności, które pozwalają z większym spokojem i świadomością przeżyć sam poród, jak i pierwsze dni z maleństwem. Zajęcia polecamy zarówno parom, które oczekują swojego pierwszego dziecka, jak i doświadczonym rodzicom. Wiele kobiet pojawia się w gabinecie ginekologicznym już. 5-6 tygodnia ciąży, czyli natychmiast po wykonaniu testu ciążowego i otrzymaniu dodatniego wyniku. Ciąża to zdecydowanie jeden z najpiękniejszych okresów w życiu każdej kobiety, jednak, jak każdy medal, także i ten ma dwie strony. Oprócz radości, ekscytacji i oczekiwania pojawia się też szereg wątpliwości i niepokojów.|Płacenie za opiekę koordynowaną w ten sposób powinno być zorganizowane wokół określonych jednostek chorobowych. Tak naprawdę opieka koordynowana powinna obejmować większość najczęściej spotykanych problemów zdrowotnych w Polsce. Zwróciłbym uwagę na jeden ważny element tej opieki – prowadzenie chorego przez stały zespół. To , bez którego nie można mówić o opiece koordynowanej.|Jestem Instruktorem Aktywnej Szkoły Rodzenia (kurs Fundacji Rodzić po Ludzku). Prowadzenie zajęć w Szkole Rodzenia Oleńka to dla mnie wielki zaszczyt ale i ogromna przyjemność ciągłego poznawania nowych rodziców i możność okrywania przed nimi piękna ciąży, porodu i rodzicielstwa. Prywatnie mam trójkę dzieci, uwielbiam włoską kuchnię i spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Zajęcia odbywają się w godzinach przed i popołudniowych, tak aby każdy mógł wybrać dogodny termin, najlepszy dla siebie.

Należę do Polskiego Towarzystwa Konsultantów i Doradców Laktacyjnych – stowarzyszenia skupiającego osoby, które profesjonalnie zajmują się pomocą w problemach z karmieniem naturalnym i laktacją. Poza tym współpracuję z „Bezpłatną Szkołą Rodzenia Agnieszki Brześcińskiej” prowadząc zajęcia z przygotowania do karmienia naturalnego i wiedzy o laktacji. Informacje zawarte na stronie teraz-otwarte to dane wprowadzone przez osoby trzecie, tzn. Przez samych klientów lub dane pozyskane z ogólnie dostępnych źródeł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *