Oprogramowanie do zarządzania wydrukami

Jesteśmy firmą mieszczącą się w Gdańsku. Po pięciu latach od pomyślnego wdrożenia propozycji nasza firma zmniejszyła koszty na tusze i tonery aż o 30%. Proponowana przed dzierżawa drukarek była dla nas ekonomicznym rozwiązaniem. Załoga odznacza się fachowością oraz dużą znajomością potrzeb mojej naszej firmy.

Taka forma współpracy jest dedykowana Klientom, którzy wykonują dużą liczbę kopii. Płaci tylko za wykonane kopie i nie ponosi kosztu dzierżawy w okresie wakacyjnym. Wynajmująć produkt marki KYOCERA, nie wynajmujesz zwykłego urządzenia, ale także klucz do sukcesu. Zawsze mamy na względzie również potrzeby naszych Klientów. Jesteśmy w stanie dostosować się do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Potrafimy spojrzeć na każdego pod innym kątem w zależności od jego potrzeb i wymagań.

Zapewniamy również materiały eksploatacyjne i oprogramowanie do zarządzania wydrukami. Zajmujemy się sprzedażą, dzierżawą oraz serwisem zarówno nowych i używanych urządzeń biurowych. Zapewniamy profesjonalną obsługę jak i co bardzo istotne opiekę po sprzedażową.

Mamy jednak świadomość, że często tym, co powstrzymuje przed zakupem własnego urządzenia jest spory nakład finansowy oraz brak znajomości rynku urządzeń wielofunkcyjnych. Dlatego wychodząc naprzeciw Twoim potrzebom, prezentujemy kolorowe drukarki, które możesz od nas wypożyczyć, a ich wynajem jest korzystny cenowo. Rozwiązanie dzierżawy urządzeń wielofunkcyjnych i kserokopiarek staje się coraz popularniejsze dla wszystkich branż. Świetnie sprawdza się zarówno w biurach jak i instytucjach państwowych.

W ostatnich latach najpopularniejszą metodą eksploatacji kserokopiarki jest dzierżawa . Forma ta charakteryzuje się niższymi kosztami stałymi i eksploatacyjnymi, elastycznością ( może być zawierana na różne okresy czasowe) i nie wymaga angażowania środków własnych na zakup kserokopiarki. Drukarki PageWide zużywają nawet 80% mniej materiałów eksploatacyjnych i generują zdecydowanie mniej odpadów opakowaniowych w porównaniu do innych urządzeń. Dzierżawa drukarek HP PageWide to najniższy koszt posiadania najlepszej w swojej klasie drukarki. Gwarantujemy fachowe doradztwo sprzętowe i indywidualnie dopasowaną ofertę wynajmu drukarek. Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie i służą pomocą każdemu przedsiębiorcy, by dobrać urządzenia do potrzeb jego firmy.

Dla naszych klientów, jak i również dla firm, które mają w planach wymianę starej kserokopiarki przeprowadzamy BEZPŁATNE audyty druku. Oferujemy również obniżenie kosztów i optymalizację eksploatacji w już posiadanych urządzeniach, w oparciu o umowę serwisowo – materiałową. Nasz zespół dysponuje wieloletnim doświadczeniem w realizowaniu tego typu usług, dlatego jesteśmy przekonani, że pomoc naszych specjalistów pomoże w uruchomieniu sprzętu oraz jego prawidłowym użytkowaniu. Wówczas potencjał urządzenia zostanie w pełni wykorzystany. Możliwość bezpłatnej wymiany wynajmowanego urządzenia na bardziej wydajne podczas trwania umowy najmu. W takich przypadkach cena czynszu ustalana jest indywidualnie.

Chętnie doradzimy naszym przedsiębiorcom w doborze odpowiednich modeli sprzętu, zaopatrzonych w funkcje najlepiej odpowiadające profilowi działalności firmy i potrzebom poszczególnych działów w przedsiębiorstwie. Podpowiemy przy doborze drukarek i skanerów biznesowych oraz innych urządzeń biurowych. Już teraz możesz sprawdzić nasze rozwiązania dla agency. Pragniemy podkreślić, że korzystając z wynajmu sprzętu, otrzymujecie Państwo najwyższej jakości kserokopiarki. Dzierżawa naszych urządzeń to zatem nie tylko możliwość udoskonalenia swojej branży, ale także wykorzystywanie w niej najnowocześniejszych technologii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *