Pojazdy dla turystów

Modyfikacje dotyczą instalowania nowych elementów wyposażenia bądź niestandardowych rozmiarów skrzyń ładunkowych. Ale Melex oferuje też specjalistyczne zabudowy swoich pojazdów, takie jak kontenery z półkami, szufladami, drzwiami lub roletami. Pojazdy z Mielca mogą być również wyposażone w zabudowy izotermiczne. Zdjęcia kabiny nie pokazują zbyt wiele, ale to co widać wygląda na dość proste. Kierownica, kilka przełączników, cyfrowy wyświetlacz wskazujący zapewne prędkość i zapas energii – kokpitowi bliżej do wózków elektrycznych niż pełnoprawnego samochodu.

Burmistrz Gminy Prusice ogłasza przetarg na sprzedaż nieruchomości gmi… Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa.

Dziś Melex może poszczycić się zdobytym zaufaniem klientów zarówno w Polsce jak i za granicą. Klienci doceniają lata doświadczenia, ale wśród czynników, które w szczególności przyczyniły się do takiego sukcesu wymienić można wysoką jakość produktów, jak również solidny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Głównym celem Melexa od zawsze było spełnianie oczekiwań swoich klientów, dlatego firma nie stara się jedynie sprzedawać wózek, ale także wspierać jego użytkownika również po zakupie taxi Łeba

Ich udział w sprzedaży firmy – zarówno w roku 2014, jak i w roku 2015 – wyniósł ponad 13%. Amerykański diler wózków golfowych postanowił wprowadzić na tamtejsze pola golfowe nowe pojazdy. Zakład Doświadczalny Wytwórni Sprzętu Komunikacyjnego w Mielcu zdecydował się zrealizować takie zamówienie.

Zakończono ich seryjną produkcję w 1990 r., ale – co ciekawe – pojedyncze egzemplarze drugiego z wymienionych modeli, na specjalną prośbę odbiorcy ze Szwecji, produkowane są do dzisiaj. Na pewno trzeba mieć trochę szczęścia, by we właściwym czasie stworzyć produkt, który będzie odpowiedzią na potrzeby rynku. Bardzo ważna jest jakość wykonywanych produktów. Nasze Melexy są uniwersalne i sprawdzają się w niemal każdej branży.

Oprócz wersji pasażerskich – krótkich, średnich i długich, letnich i zimowych – bogata jest paleta różnych bagażówek o ładowności 150, 200, 250, 475, a nawet 1000 kg. Szeroka oferta to nadal najprzeróżniejsze wersje retro. Nie brakuje też przedziwnych odmian specjalnych – od cichych i dyskretnych ambulansów medycznych i policyjnych radiowozów, poprzez terenówki i lotniskowe ” me”, aż po pojazdy hotelowe i pocztowe. Przyjechałeś do Łeby i chcesz się dostać do parku dinozaurów?

Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajduje się w Regulaminie. Swoją oryginalnością przykuwają uwagę także pojazdy serii N.Car, które zostały zaprezentowane przez firmę w roku 2009. Stylistyka tego modelu stanowi – oprócz uniwersalnej konstrukcji – dodatkowy atut. Doceniają ją firmy, dla których nowoczesny wizerunek jest sprawą kluczową. „Nasi klienci doceniają przede wszystkim szeroką paletę możliwych zastosowań naszych pojazdów.