Wakacje w Łebie

Cena za przejazd taxi łeba to wypadkowa przebytych kilometrów trasy, a także czasu wynajęcia pojazdu. Jest ona naliczana automatycznie przez taksometr, do którego taksówkarze (poza włączeniem i wyłączeniem) nie mają dostępu. Kierowców taksówek mogą Państwo zamawiać przez 24 godziny na dobę na trzy sposoby – telefonicznie, SMS-owo oraz za pomocą naszej intuicyjnej i prostej w obsłudze aplikacji mobilnej. Zgłoszenia otrzymywane przez aplikację są zawsze realizowane w pierwszej kolejności. Co więcej, dla wygody naszych Klientów wszystkie taksówki zostały wyposażone w terminale płatnicze, a więc opłat mogą Państwo dokonywać nie tylko gotówką, ale również kartą. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

– Ile można się bać, przecież już tyle lat żyjemy ze świadomością, że znów może wydarzyć się coś tragicznego – mówi Anna. Wcale to nie oznacza, że nie zdajemy sobie sprawy z zagrożenia. Gdyby teraz znów zaczęły się jakieś ostrzały, jestem pewna, że ludzie zachowywaliby się o wiele bardziej racjonalnie niż w 2014 r. Wtedy to był dla nas szok, nie mogliśmy uwierzyć, że ktoś do nas strzela i nie wiedzieliśmy, co mamy robić.

Wsiadamy do taksówki i ruszamy zwiedzić miasto. Pierwsze miejsce, które chcemy zobaczyć to Stare Miasto, jedno z najstarszych dzielnic Elbląga. Kolorowe kamienice, które w większości zostały odbudowane i uliczki z kostki brukowej tworzą niesamowity klimat tego miejsca. Stoi tam kościół katedralny świętego Mikołaja z cennymi zabytkami i jedną z najwyższych wież w Polsce, która ma dziewięćdziesiąt siedem metrów wysokości.

Wiemy, że zdecydowana większość osób posługuje się tą formą płatności, dlatego też sukcesywnie wprowadzamy w naszych taksówkach czytniki kart płatniczych. Masz prawo żądania dostępu, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych. W polityce prywatności znajdziesz szczegółowe informacje na temat przetwarzania Twoich danych oraz sposobu realizacji Twoich uprawnień. Średnie spalanie naszego auta {to 8|to eight} l/100 km.

Firma Thule została założona w Szwecji w 1942 roku. Od tego czasu naszym celem jest przybliżanie świata i celebrowanie życia. Jesteśmy grupą ludzi z całego świata, których jednoczy pasja do wspierania aktywnych rodzin i entuzjastów outdooru. Zawsze gdzie potrzeba zamów taxi z aplikacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *